Büyükçekmece Vergi Dairesi

Büyükçekmece Vergi Dairesi

Büyükçekmece Vergi Dairesi şubesi, vergi ve diğer hizmet gelirlerini toplamakla görevli olan kurumdur. Vergilerin toplanması işlemi, vatandaşların hakkını korumak ve vergi ödemede gönüllülüğü arttırmak amacıyla yapılır. Büyükçekmece Vergi Dairesi çalışma vizyonu ise, kayıtlı ekonomi şartlarına vatandaşları teşvik etmek olarak ifade edilir. Tarafsızlık, verimlilik, yetkinlik ve saydamlık değerlerine bağlı kalınarak kurum hizmet şartları sağlanır. Büyükçekmece Vergi Dairesi Müdürlüğü görevini Yusuf Kaya üstlenmiştir. Büyükçekmece Vergi Dairesi iletişin numaraları, adres bilgileri, vergi tahsil bilgileri, hakkında detaylar alt başlıklardan öğrenilirler.

 

Büyükçekmece Vergi Dairesi İletişim Numaraları

Büyükçekmece Vergi Dairesi irtibat numaraları hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

  • Büyükçekmece Vergi Dairesi için santral’e bağlanma telefon numarası, ‘’0212 881 33 65’’ olarak belirlenmiştir.
  • Büyükçekmece Vergi Dairesi için bilgi alınacak görevli çalışanlara bağlanılan telefon numarası, ‘’0210 881 33 67’’ olarak belirlenmiştir.
  • Büyükçekmece Vergi Dairesi için faks numarası, ‘’0212 883 67 54’’ olarak belirlenmiştir.

Büyükçekmece Vergi Dairesi için e-mail adresi ise, ‘’buyukcekmecevd@gelirler.gov.tr ‘’ olarak belirlenmiştir.

Bu iletişim numaraları ve e-posta adresi üzerinden Büyükçekmece Vergi Dairesi ile irtibata geçilerek, gerekli bilgilerin öğrenilmesi için danışmanlık alınması sağlanır.

 

Büyükçekmece Vergi Dairesi, Nerede?, Konumu
Büyükçekmece Vergi Dairesi, Nerede?, Konumu

Büyükçekmece Vergi Dairesi Adres

Büyükçekmece Vergi Dairesi yer bilgisi, ‘’ Ulus mahallesi, Özgem sokak, 9 numara, Büyükçekmece/İstanbul’’ olarak belirlenir. Bu adetse hizmet veren Büyükçekmece Vergi Dairesi, Avcılar Uygulama Gurup Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunar. Büyükçekmece Vergi Dairesi’nin bağlı olduğu ilgili takdir komisyonu ise, Büyükçekmece Geçici Takdir Komisyonudur.

 

Büyükçekmece Vergi Dairesi Vergi Tahsili

Büyükçekmece Vergi Dairesi vergi alımı işlemleri, Ziraat Bankası kanalınca yapılır. Büyükçekmece Vergi Dairesi’ne ödenecek olan ve tahsili gereken vergiler, Ziraat Bankası şubesince tahsil edilir. Büyükçekmece Belediyesi Vergi Dairesi tahsil işlemleri için Büyükçekmece Ziraat Bankası’nın çarşı şubesi hizmet verir. Çarşı şubesinden, ‘’ TR 6100 0100 1685 0122 4596 5007 ‘’ Iban numarasına vergi ödemelerinin yapılması sağlanır. Vergi ödemelerine ilişkin borçlar bu hesap numarası üzerinden tahsil edilir. Büyükçekmece Vergi Dairesi için vergi kimlik numarası bilgisi ise, ‘’ 194 006 3372’’ olarak belirlenir.

 

Büyükçekmece Vergi Dairesi Nerede? Konum:
Recommended

Reklam

radyo 45lik banner

Hesabınıza giriş yapın

Dolgu formları kaydetmek için feryat

Şifre almak

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.