Büyükçekmece İş İlanları

   

  Büyükçekmece İş İlanları

  Büyükçekmece ilçesi iş ilanları görüntülemesi yapabilmek için iş kariyer platformlarında kayıt oluşturmak gerekmektedir. Pek çok işveren, işçilerle tek tek irtibat kurmak yerine kariyer sitesi platformlarına ilan vermektedir. Bu sayede iş arayanların CV’lerini görüntüleyerek yalnızca aradıkları kriterlere uygun kişilerle irtibat kurmaktadır.

  Kariyer siteleri üzerinden Büyükçekmece iş ilanları seçeneklerine başvuru yapabilmek için öncelikle iş bulmak için tercih ettiğiniz platforma kayıt olmanız gerekmektedir. İşverenler, platformda bulunan CV’nizi değerlendirecektir. Bu nedenle CV’niz için talep edilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Bu noktada unutmamanız gereken husus iletişim numarasıdır. Firmalar genellikle aradıkları kriterlere uygun kişilere, kariyer sitesi platformlarından değil irtibat numaralarından ulaşmaktadır. Sisteme irtibat numaranız, fotoğrafınız, eğitim durumuz gibi temel bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girmeniz, iş bulmanızı kolaylaştırmaktadır.

  Kariyer sitesi kaydınızı tamamladıktan sonra arama kriterlerinde İstanbul Büyükçekmece ilçesini seçerek iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Sizin için uygun olan iş ilanlarına başvurmak için yalnızca “Başvuru Yap” sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

   

  Büyükçekmece İşveren – İşgören Buluşması

  Büyükçekmece İşveren İşgören ile Buluşuyor programı, Büyükçekmece’de istihdamın arttırılmasına yönelik olarak gerçekleştirilen projelerden birisidir. Proje kapsamında, iş arayan firmaların temsilcileri, iş arayan kişilerle bir araya getirilmektedir. Büyükçekmece Belediyesi’nin yapmış olduğu açıklamaya göre, program kapsamında iş başvurusu yapan 17 bin kişiden 10 bini iş sahibi olmuştur. Programda Büyükçekmece iş ilanları seçeneklerine bizzat firma yetkilileri ile görüşerek başvuru yapılabilmektedir. Büyükçekmece İşveren İşgören ile Buluşuyor programının henüz gelenekselleşmiş bir uygulama olduğunu söylemek mümkün değildir. Ancak hemen her sene düzenlenmektedir.

   

  Büyükçekmece İş İlanları İŞKUR

  Büyükçekmece İŞKUR iş ilanları görüntülemesi yapmak için İŞKUR resmi internet sitesi ziyaret edilebilmektedir. Kurumun e-şube hizmetinin ana sayfasında, iş ilanı arama motoru bulunmaktadır. Bu arama motorunda talep edilen çalışma yeri, il, ilçe, meslek gibi bilgileri girerek arama yaptığınızda, kriterlerinize uygun açık pozisyonlar görüntülenebilmektedir. İŞKUR kurumu bünyesinde iş sahibi olabilmek için öncelikle kurumun sistemine kayıtlı olmanız gerekmektedir. E-Devlet Kapısı sistemi üzerinden üyelik oluşturulabildiği gibi kurumun kendi internet sitesi üzerinden de kayıt olunabilmektedir. Son olarak İŞKUR il müdürlükleri de iş arayan üyeliği oluşturmaktadır. Büyükçekmece İŞKUR hizmet merkezi iletişim kanalları şu şekildedir:

  • Adres: Fatih Mahallesi, Kalyon Sokak, No: 5, Büyükçekmece / İstanbul
  • Telefon: 0 212 883 80 47

   

  Büyükçekmece Evde İş İmkanları

  Büyükçekmece ev iş ilanları, part time olarak iş arayanların veya aile ekonomisine destek olmak isteyenlerin tercih edebileceği iş seçeneklerinden birisidir. Bu iş imkanları da diğer iş ilanları gibi kariyer siteleri üzerinden görüntülenebilmektedir. Ancak evde iş imkanlarına ulaşabilmek için iş ilanı aramalarınıza evde iş ilanı filtresi eklemeniz gerekmektedir.

  İŞKUR kurumu merkezine bizzat giderek, İŞKUR evde iş imkanlarına da başvuru yapılabilmektedir. Evde iş imkanları genel olarak aylık 1000 TL civarında kazanabileceğiniz ürün paketleme işlerinden oluşmaktadır. Ücretlendirmeler ise adet üzerinden yapılmaktadır. Bu iş imkanları sabit bir iş isteyenlerden daha çok, ek gelir sağlamak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

   

  Büyükçekmece Belediyesi

  Büyükçekmece Belediyesi, belediye başkanı Hasan Akgün’dür. Büyükçekmece Belediyesi, sosyal ve kültürel faaliyetler açısından en iyi çalışan belediyelerden birisidir. Büyükçekmece iş ilanları arayan kişilerin işverenlerle buluşturulduğu belediye programı büyük beğeni toplamıştır. Belediyenin doğrudan belediye başkanına şikayetlerini ve dilekleri iletmek için sunmuş olduğu irtibat hattı bulunmaktadır. Bu hizmet 0532 213 83 64 numaralı telefonla irtibat kurularak kullanılabilmektedir. Büyükçekmece Belediyesi Fatih Mahallesi Şehremini Sokak’ta bulunmaktadır.

   

  Hesabınıza giriş yapın

  Dolgu formları kaydetmek için feryat

  Şifre almak

  Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.